Jola & Marcin Ślub w plenerze

Aktualizacja: 8 lut 2020

Jola & Marcin. Totalne Dwa Zakochańce

Nasze pierwsze spotkanie to Sesja Narzeczeńska na dziedzińcu zamku w Baranowie Sandomierskim. Światło nam zagrało pięknie. Efektem naszej sesji było to, że kilka miesięcy później spotkaliśmy się w TEN Wielki i ciepły dzień. :D Jola musiała trzymać buty na parapecie, bo całe dwa tygodnie przed lało, a że ślub miał odbyć się w Plenerze to lekki stresik był widoczny u każdego ;) ale że fotograf szczęścia trochę musi mieć, to tym razem ze szczęściem było nam po drodze i TEN Wielki Dzień dla Joli i Marcina okazał się początkiem upałów w roku 2019. Od rana świeciło piękne słońce i było przyjemnie ciepło.

Początkiem naszej pracy było zatrzymanie w kadrze pięknych dekoracji Ślubnych i warto tu nadmienić, że za dekoracje odpowiedzialna była Pani Młoda wraz ze Świadkową.

Chwilę później cudne "mejkapy" Joli w wesołej atmosferze, a następnie szybki przelot do Marcina (pokój obok). Kilka chwil później pierwszy Look i pierwsze iskry w oczkach.

Ceremonia odbyła się w Altanie Domu weselnego Dworek Różany Puzzel, bardzo spersonalizowana Ceremonia, sporo uśmieszków… zaskoczeń… i fru na bibę! Tam już czekał na nas zespół prosto z Bieszczad i zacierał rączki na imprezkę! A działo się dużo. Szalone tańce i dźwięki szkła słychać było całą noc!

Kilka dni później =} udało się umówić na sesję plenerową. A że to był rok Komarów, to chciały nas zjeść.

Koniec pisania zapraszam was na kilka zdjęć!

a Joli i Marcinowi życzymy raz jeszcze dużo zdrowia, miłości i radości :)

Mocne Przytulaski dla Was JDD Fotografia i Film41 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie