Wielkie Miłostki :) Kasia & Marcin

Aktualizacja: 6 lut 2020
Tego dnia wszystko zaczęło się od przygotowań Pana Młodego. Marcin miał lekkiego stresa przed ślubem i odrobinkę w trakcie, ale kiedy się oddał frywolnym i hulaszczym tańcom ślubnym wszystko minęło. :)


Chwilę później przefrunęliśmy do mieszkania Kasi, gdzie zbierała się przepiękna Pani Młoda. Pomagała jej w tym równie piękna Świadkowa :)

Kilka chwil i wyskoczyła ze szlafroczka prosto w białą kiecę. Przegwiazda!

teraz już tylko first look... wzruszająca ceremonia w Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej w Tarnobrzegu, no i przyszła pora na to na co wszyscy czekali!


Przyjęcie odbyło się w domu weselnym Złoty Dukat Tarnobrzeg. Oj się działo wesoło od samego początku. Zarówno na parkiecie jak i poza nim.Przytulamy was serdecznie i pozdrawiamy JDD Fotografia i Film
356 wyświetlenia0 komentarz

Zapraszamy na naszą stronę poświęconą fotografii ślubnej na podkarpaciu, gdzie możecie znaleźć zdjęcia o tematyce ślubnej z regionu podkarpacia oraz lubelszczyzny i małopolski, czyli reportaż ślubny, a w nim przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, ceremonia zaślubin, wesele, jak również sesja narzeczeńska oraz portret ślubny wykonywany najczęściej wybranego dnia po ślubie w różnych miejscach w Polsce. Zajmujemy się również fotograficzną obsługą firm w Rzeszowie, portretem biznesowym w Rzeszowie, obsługą fotograficzną eventów oraz fotografią reklamową i produktową. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Autor:fotograf nowa dęba Autor: fotograf nowa dęba

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © cudawianki 2018