Sesja noworodkowa

 

Jaki jest najlepszy wiek noworodka do wykonania sesji noworodkowej?

Najlepszy czas na wykonanie sesji to dwa pierwsze tygodnie życia naszego Maluszka. Noworodki w tym czasie bardzo dużo śpią, a ich sen jest spokojny i głęboki. Można je wówczas łatwo ułożyć w bezpieczne pozy, które pięknie wyglądają na fotografiach. W trzecim tygodniu życia Maleństwa może pojawić się trądzik niemowlęcy, a ono samo będzie miało mniej spokojny sen i będzie trudniej je ułożyć w pozycjach, które przypominają leżenie w brzuszku mamy.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie!

Kiedy umówić się na sesję noworodkową?

Na sesję noworodkową najlepiej umówić się jeszcze przed porodem. Gdy znamy już przybliżony termin porodu, warto skontaktować się z nami już wtedy i zarezerwować wstępnie datę sesji. Oczywiście niektóre Maluchy przychodzą na świat później, niektóre wcześniej, więc ostateczną datę spotkania ustalam z nową mamą już po porodzie i po wyjściu ze szpitala.

Gdzie odbywa się sesja?

Sesja odbywa się w zaciszu waszego mieszkania. Mieszkanie (pokój)  tylko w takich warunkach  sesja jest bardzo przyjazna i w pełni oddająca domowy spokój. 

Mieszkanie (pokój ) jest przez nas specjalnie przygotowywane do sesji ponieważ zabieramy ze sobą wszystko co niezbędne do wykonania fotografii 

Porozmawiajmy o szczegółach i dostępnych terminach.

Napisz do nas